З 11 березня по 15 березня 2019 року у школі проходив Шевченківський тиждень, протягом якого було проведено ряд заходів: учні 5 класів малювали малюнки до творчості Шевченка (вч.Липчей М.Д.), між учнями 7 класів було проведено літературну вікторину «Чи знаємо ми Шевченка?» (вч.Сеневич В.Ю.), учні 8 класів прийняли участь у літературному брейн-рингу «Ми любимо твори Шевченка» (вч.Легездич О.В.), між учнями 10-А та 11-А класів було проведено гру-квест “Сторінками життя і творчості Т.Г.Шевченка” (вч. Бенца Н.Ю.). У шкільній бібліотеці проведено конкурс виразного читання творів Шевченка «Поезії Великого Кобзаря» (бібл.Агоста С.С.).



















