Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня у світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Символом є червона стрічка, яка символізує пам’ять про людей, життя яких забрав СНІД.
Учні і вчителі школи не могли пройти осторонь цієї проблеми. Була проведена виховна година у 9-А класі (кл. кер. Сікора Н.Ю.) на тему: “СНІД – чума ХХІ століття”, педагогом-організатором Баранець В.В. проведено флешмоб “Зупинемо СНІД”.
Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованістть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *