Урок німецької мови у 5-Б класі (вч. Матіко Н.І.) на тему: “Їжа. Що ти охоче їси?» допоміг учням активізувати вивчену лексику до теми, вживаючи її в мовленнєвих ситуаціях. Діти розвивали навички зорового сприймання тексту на слух, письма, формували комунікативні уміння, усної взаємодії в діалогах та в усному продукуванні. Кожен для себе обирав збалансований раціон харчування, який є невід’ємною частиною зміцнення і підтримання здоров’я людини протягом всього її життя.








