Команда “Лідер”

Сьогодні, 20 грудня 2018 року, відбулися дитячі змагання у рамках ІІ районного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».
Наші учні команда «Лідер» під керівництвом вчителів Кадара В.С. та Гернешія Ю.Ю., отримала чергову перемогу, виборовши І переможне місце серед шкіл району.
Тож бажаємо успіху у підготовці до обласних змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *