🎉
Сьогодні особливий день для тих, хто щодня бере на себе велику відповідальність за розвиток і майбутнє школи.
📚Бути директором — це не лише керувати, а й надихати, підтримувати, об’єднувати та вести вперед. Це щоденна праця, мудрі рішення та щире бажання зробити освітній простір кращим для кожного.
Дякуємо за професіоналізм, витримку, відданість справі та турботу про учнів, вчителів і батьків.
🎁 Шановна Маріє Іванівно!
Ваша праця — це не просто керівництво, це натхнення, підтримка і віра в кожного учня та вчителя. Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень, енергії, оптимізму та впевненого руху вперед! Нехай у серці завжди живе гордість за свою справу, а поруч будуть надійні люди та вдячні учні.
Зі святом!

