Наша школа радо зустріла маленьких гостей — вихованців дитячого садка, які вже незабаром стануть першокласниками.
Для малечі влаштували перше знайомство зі шкільним життям. Дітки прогулялися шкільним подвір’ям, а потім завітали до класу, де змогли посидіти за справжніми партами та відчути себе справжніми учнями.
Цей день подарував малюкам багато нових вражень. З нетерпінням чекаємо на наших майбутніх школяриків першого вересня!
