Протягом тижня у шкільні бібліотеці (бібл..Агоста С.С.) проходив Тиждень дитячої та юнацької книги. Бібліотекарем школи було складено план роботи на кожен день. У рамках тижня було проведено багато різних заходів та акцій. Організовано тематичні та книжкові виставки.
Найбільш цікавим був ляльковий виступ гуртківців «Юні книголюби».
Також учні залюбки долучилися до акції «Подаруй бібліотеці книгу», де обмінювалися різними книгами.



















