Урок з охорони праці провела вчитель географії Якубець Н. Ю. Вчителька наголосила учням на необхідності дотримання правил поведінки в довкіллі, бережливого ставлення до власного життя, спонукала до правильного вибору професії та вчила знаходити правильні рішення в різних ситуаціях.






