19 грудня, до нас приходить світле і чисте свято, яке дуже люблять дітлахи – День Святого Миколая.
Цікаво і весело пройшло свято Миколая, яке підготували учні 4-Б класу (кл.кер.Дулкай О. М.).Діти розповідали вірші, співали пісні,за що від Миколая отримали подарунки.











