14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про свої почуття.
У нашій школі протягом тижня працювала “Пошта Валентина”, завдяки якій усі бажаючі могли виразити свою симпатію валентинкою. Оформлено фотозону, де учні могли зробити красиві та цікаві фотографії.





