З 11 по 15 березня 2019 року на базі Волинського ліцею імені Нестора Літописця проходив заключний – підсумковий етап IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. До Кременця приїхали 80 учнів у складі 25 команд. Це кращі представники усіх областей України, котрі на своїх олімпіадах стали переможцями. Серед них і учень нашої школи – Сікора Олександр. Час проведений на Тернопіллі приніс гарні враження, нові емоції, цікаві ідеї, незабутні зустрічі.













